Aragh
Reaction score
19

Profile posts Latest activity Postings Media About

 • why arent you the viola mod ?
  bushindu
  bushindu
  I was talking to the london lot, and it looks like they are gonna push tekken and doa more now aswell
  Aragh
  Aragh
  thats cool, i heard doa is not very popular and is more random than other fighters - maybe thats what i will like :P
  bushindu
  bushindu
  lol
  A już wiesz o której godzinie będziecie w Wawie? Di jest obecnie jednym z najlepszych graczy w Tekkena nie tylko w PL ale ogólnie w Europie, ale jednak dał się namówić na ten wyjazd mimo iż w SC nie gra regularnie od początku 2009 roku :P Gdyby nie turniej we Wriezen, to tak naprawdę mało kto by grał obecnie w SC.
  Ja jeśli w ogóle będę, to na jeden dzień tylko (w sobote). Ale będą tam też Di i Heniek, więc nie musisz się martwić o towarzystwo :P sam konwent podobno zaczyna się dopiero o 18:00 w piątek, więc pewnie wcześniej tego samego dnia jakieś granie zrobimy.
  No tylko ja tych portow nie moge zmienic, od czasu kiedy mam neta (czyli dobrych pare lat) nic z tym sie nie da zrobic =/ jeśli o granie chodzi, to w sumie zależy tylko od tego kiedy przyjedziesz ;p Najbliższe w większym gronie się szykuje podczas konwentu Eccichon (czy jakoś tak) w Warszawie, 9-11 lipca, PePe wtedy przyjezdza, to będzie chyba jedyna okazja (dla nas) żeby z nim zagrać przed Wriezen.
  Ja mam połączenie z osiedlowej kablówki, bardzo szybkie ale bez routera, mam poblokowane wszystkie porty PSN i z wieloma osobami nie mogę się połączyć... Jak Ty będziesz miał router to jest szansa :P bez tego to jest jakby random, 50/50.
  Ok to daj znać jak już będziesz w sieci, jak będziemy mieli trochę szczęścia to uda nam się połączyć:P (ja w przeciwieństwie do np Heńka czy Pepe mam z tym problem niestety =/ )
  Hey, you will come to Germany too? So I guess it'll be some sort of Polish invasion then. :D
  I jak, będziesz wysyłał im kasę za wejściówkę? PePe najprawdopodobniej przyjedzie przez turniejem do Warszawy i pojedzie razem z nami. A jak z Tobą?
  No wiesz, nikt Ci przecież nie broni - pytanie tylko, czy to wytrzymasz:P to będa 3 dni grania non stop praktycznie bez możliwości robienia czego innego (Wriezen to straszna wiocha, tam mieszka raptem pare tysięcy osób). 2,5 miesiąca na trening to bardzo mało, więc jeśli dopiero zacząłeś granie w SC to nie nastawiałbym się na jakieś większe sukcesy tam ale jak dla Ciebie liczy się głównie fun to czemu nie. Żeby sie tam zarejestrować trzeba im wysłać 15 euro, liczba miejscówek jest ograniczona więc jakby co to nie zastanawiaj się zbyt długo :P
  No wiesz, tam będzie sporo graczy z najwyższej światowej półki. W zasadzie to wszyscy jadą tam "4fun" bo do wygrania nic nie ma (prócz jakiegoś toporu ala Astarot h do powieszenia na ścianę), pieniadze z wpisowego (15 EUR) idą na jedzenie dla wszystkich :P Na razie 7 osób sie zarejestrowało (w sensie, wpłaciło wpisowe) a w sumie zainteresowanych jest 9 osób.
  Nope, teraz sie skupiam na turnieju w Niemczech, który odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia, więc nie planuje żadnych innych wyjazdów więc nic z tego. Teraz jesteśmy na Backdashu, stare forum dalej jest "aktwywne" ale nie można już pisać. Masz konto na BD?
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…